Produkte > TEXMATE > PM-45X-20V
PM-45X-20V
PM-45X-20V Texmate
Hersteller: Texmate
Description: 20V DIFFERENTIAL 0.01% DCV MTR 5
Packaging: Bulk
Display Type: LED
Mounting Type: Panel Mount
Type: Voltmeter
Termination Style: Card Edge
Voltage - Supply: 4.5 ~ 5.5VDC
Measuring Range: 0 ~ 20VDC
Panel Cutout Dimensions: Rectangular - 64.77mm x 24.64mm
Display Characters - Height: 0.480" (12.20mm)
Number of Characters Per Row: 4.5
Part Status: Active
Measuring Type: Voltage
auf Bestellung 50 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PM-45X-20V Texmate
Description: 20V DIFFERENTIAL 0.01% DCV MTR 5, Packaging: Bulk, Display Type: LED, Mounting Type: Panel Mount, Type: Voltmeter, Termination Style: Card Edge, Voltage - Supply: 4.5 ~ 5.5VDC, Measuring Range: 0 ~ 20VDC, Panel Cutout Dimensions: Rectangular - 64.77mm x 24.64mm, Display Characters - Height: 0.480" (12.20mm), Number of Characters Per Row: 4.5, Part Status: Active, Measuring Type: Voltage.