Produkte > BIVAR INC. > PM3-A1522-10.00
PM3-A1522-10.00 Bivar Inc.
PM3-A1522-XX.XX.pdf
Hersteller: Bivar Inc.
Description: PANEL MOUNT INDICATOR
Packaging: Bag
Color: Clear
Type: Flexible 10" (254mm) - Fiber Optic
Configuration: Single
Lens Style: Round with Flat Top
Lens Size: 5.1mm
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PM3-A1522-10.00 Bivar Inc.
Description: PANEL MOUNT INDICATOR, Packaging: Bag, Color: Clear, Type: Flexible 10" (254mm) - Fiber Optic, Configuration: Single, Lens Style: Round with Flat Top, Lens Size: 5.1mm.