Produkte > BIVAR > PM3-P1522-10.00
PM3-P1522-10.00
PM3-P1522-10.00 Bivar
PM3-P1522-XX.XX.pdf
Hersteller: Bivar
LED Light Pipes IP67 Rtd Sealed PMI 8.4mm Diffused Lens
auf Bestellung 253 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PM3-P1522-10.00 Bivar
Description: PANEL MOUNT INDICATORS, Packaging: Bag, Color: Clear, Type: Flexible 10" (254mm) - Fiber Optic, Configuration: Single, Part Status: Active, Lens Style: Round with Flat Top, Lens Size: 8.4mm.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Bag
Color: Clear
Type: Flexible 10" (254mm) - Fiber Optic
Configuration: Single
Part Status: Active
Lens Style: Round with Flat Top
Lens Size: 8.4mm