Produkte > BIVAR INC. > PM3-PGDW12.0
PM3-PGDW12.0
PM3-PGDW12.0 Bivar Inc.
PM3-PXXXWXX.X.pdf
Hersteller: Bivar Inc.
Description: LED PNL IND GREEN DIFF 5.90MM
Packaging: Bag
Current: 20mA
Voltage: 8V ~ 48V
Type: LED
Millicandela Rating: 30mcd
Termination Style: Wire Leads - 12" (304.80mm)
Lens Color: White
Viewing Angle: 120°
Ingress Protection: IP67
Ratings: AC/DC
Panel Cutout Dimensions: 0.19" (4.83mm)
Wavelength - Peak: 568nm
Lens Transparency: Diffused
Lamp Color: Green
Panel Cutout Shape: Round
Part Status: Active
Lens Style: Round with Flat Top
Lens Size: 5.90mm Dia
auf Bestellung 443 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PM3-PGDW12.0 Bivar Inc.
Description: LED PNL IND GREEN DIFF 5.90MM, Packaging: Bag, Current: 20mA, Voltage: 8V ~ 48V, Type: LED, Millicandela Rating: 30mcd, Termination Style: Wire Leads - 12" (304.80mm), Lens Color: White, Viewing Angle: 120°, Ingress Protection: IP67, Ratings: AC/DC, Panel Cutout Dimensions: 0.19" (4.83mm), Wavelength - Peak: 568nm, Lens Transparency: Diffused, Lamp Color: Green, Panel Cutout Shape: Round, Part Status: Active, Lens Style: Round with Flat Top, Lens Size: 5.90mm Dia.
Weitere Produktangebote PM3-PGDW12.0
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PM3PGDW12.0 PM3PGDW12.0 Hersteller : Bivar Bivar-10-30-2018-PM3-PXXXWXX.X-1499279.pdf LED Panel Mount Indicators 3mm P. Grn Diff 12in Std. Panel Mnt Ind
auf Bestellung 200 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
PM3PGDW12.0 Hersteller : Bivar Inc. PM3XXXWX.X.pdf Description: PNL MNT GREEN 20MA W/WIRE 12"
Produkt ist nicht verfügbar
PM3-PGDW12.0 PM3-PGDW12.0 Hersteller : Bivar PM3-PXXXWXX.X.pdf LED Panel Mount Indicators 8.4mm Grn Diff 12in IP67 Rated PMI