Produkte > BIVAR INC. > PM5-A17R110AC
PM5-A17R110AC
PM5-A17R110AC Bivar Inc.
PM5-A17XXX.pdf
Hersteller: Bivar Inc.
Description: LED PNL IND RED FRESNEL 10.2MM
Packaging: Bag
Current: 20mA
Voltage: 100V
Type: LED
Millicandela Rating: 600mcd
Termination Style: Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Lens Color: Red
Viewing Angle: 120°
Ingress Protection: IP67
Ratings: AC
Panel Cutout Dimensions: 0.50" (12.70mm)
Wavelength - Peak: 630nm
Lens Transparency: Fresnel
Lamp Color: Red
Panel Cutout Shape: Round
Lens Style: Round with Flat Top
Lens Size: 10.20mm Dia
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PM5-A17R110AC Bivar Inc.
Description: LED PNL IND RED FRESNEL 10.2MM, Packaging: Bag, Current: 20mA, Voltage: 100V, Type: LED, Millicandela Rating: 600mcd, Termination Style: Quick Connect - 0.110" (2.8mm), Lens Color: Red, Viewing Angle: 120°, Ingress Protection: IP67, Ratings: AC, Panel Cutout Dimensions: 0.50" (12.70mm), Wavelength - Peak: 630nm, Lens Transparency: Fresnel, Lamp Color: Red, Panel Cutout Shape: Round, Lens Style: Round with Flat Top, Lens Size: 10.20mm Dia.
Weitere Produktangebote PM5-A17R110AC
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PM5-A17R110AC PM5-A17R110AC Hersteller : Bivar PM5-A17XXX-880464.pdf LED Panel Mount Indicators IP67 Blk Al Red 17mm 630nm 600mcd Diff