Produkte > BIVAR INC. > PM5-A677G12V
PM5-A677G12V Bivar Inc.
PM5-A677XXXV.pdf
Hersteller: Bivar Inc.
Description: PANEL MOUNT IND IP-67 GREEN
Packaging: Bag
Current: 20mA
Voltage: 12V
Type: LED
Millicandela Rating: 800mcd
Termination Style: Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Lens Color: Green
Viewing Angle: 120°
Ingress Protection: IP67
Ratings: DC
Panel Cutout Dimensions: 0.32" (8.13mm)
Wavelength - Peak: 515nm
Lens Transparency: Fresnel
Lamp Color: Green
Panel Cutout Shape: Round
Lens Style: Round with Flat Top
Lens Size: 7.00mm Dia
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PM5-A677G12V Bivar Inc.
Description: PANEL MOUNT IND IP-67 GREEN, Packaging: Bag, Current: 20mA, Voltage: 12V, Type: LED, Millicandela Rating: 800mcd, Termination Style: Quick Connect - 0.110" (2.8mm), Lens Color: Green, Viewing Angle: 120°, Ingress Protection: IP67, Ratings: DC, Panel Cutout Dimensions: 0.32" (8.13mm), Wavelength - Peak: 515nm, Lens Transparency: Fresnel, Lamp Color: Green, Panel Cutout Shape: Round, Lens Style: Round with Flat Top, Lens Size: 7.00mm Dia.
Weitere Produktangebote PM5-A677G12V
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PM5-A677G12V PM5-A677G12V Hersteller : Bivar PM5-A677XXXV-880634.pdf LED Panel Mount Indicators 7.4mm Smkd Lens Grn IP67 EMC Mtl PMI