Produkte > BIVAR INC. > PM5-PPGDW12.0
PM5-PPGDW12.0
PM5-PPGDW12.0 Bivar Inc.
PM5-PXXXWXX.X.pdf
Hersteller: Bivar Inc.
Description: PNL MNT W/ WIRE 555NM 10MCD GRN
Packaging: Bag
Current: 20mA
Voltage: 8V ~ 48V
Type: LED
Millicandela Rating: 10mcd
Termination Style: Wire Leads - 12" (304.80mm)
Lens Color: White
Viewing Angle: 120°
Ingress Protection: IP67
Ratings: AC/DC
Panel Cutout Dimensions: 0.39" (9.91mm)
Wavelength - Peak: 555nm
Lens Transparency: Diffused
Lamp Color: Green
Panel Cutout Shape: Round
Lens Style: Round with Flat Top
Lens Size: 9.70mm Dia
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PM5-PPGDW12.0 Bivar Inc.
Description: PNL MNT W/ WIRE 555NM 10MCD GRN, Packaging: Bag, Current: 20mA, Voltage: 8V ~ 48V, Type: LED, Millicandela Rating: 10mcd, Termination Style: Wire Leads - 12" (304.80mm), Lens Color: White, Viewing Angle: 120°, Ingress Protection: IP67, Ratings: AC/DC, Panel Cutout Dimensions: 0.39" (9.91mm), Wavelength - Peak: 555nm, Lens Transparency: Diffused, Lamp Color: Green, Panel Cutout Shape: Round, Lens Style: Round with Flat Top, Lens Size: 9.70mm Dia.
Weitere Produktangebote PM5-PPGDW12.0
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PM5-PPGDW12.0 PM5-PPGDW12.0 Hersteller : Bivar PM5-PXXXWXX.X-880865.pdf LED Panel Mount Indicators 12.4mm P. Grn 12in IP67 Rtd Sealed PMI