Produkte > BIVAR > PM5-S17R110AC
PM5-S17R110AC
PM5-S17R110AC Bivar
PM5-S17XXX-880467.pdf
Hersteller: Bivar
LED Panel Mount Indicators IP67 S.Stl Red 17mm 630nm 600mcd Diff
auf Bestellung 9 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details PM5-S17R110AC Bivar
Description: LED PNL IND RED FRESNEL 10.2MM, Packaging: Bag, Current: 20mA, Voltage: 100V, Type: LED, Millicandela Rating: 600mcd, Termination Style: Quick Connect - 0.110" (2.8mm), Lens Color: Red, Viewing Angle: 120°, Ingress Protection: IP67, Ratings: AC, Panel Cutout Dimensions: 0.50" (12.70mm), Wavelength - Peak: 630nm, Lens Transparency: Fresnel, Lamp Color: Red, Panel Cutout Shape: Round, Lens Style: Round with Flat Top, Lens Size: 10.20mm Dia.
Weitere Produktangebote PM5-S17R110AC
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PM5-S17R110AC PM5-S17R110AC Hersteller : Bivar Inc. PM5-S17XXX.pdf Description: LED PNL IND RED FRESNEL 10.2MM
Packaging: Bag
Current: 20mA
Voltage: 100V
Type: LED
Millicandela Rating: 600mcd
Termination Style: Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Lens Color: Red
Viewing Angle: 120°
Ingress Protection: IP67
Ratings: AC
Panel Cutout Dimensions: 0.50" (12.70mm)
Wavelength - Peak: 630nm
Lens Transparency: Fresnel
Lamp Color: Red
Panel Cutout Shape: Round
Lens Style: Round with Flat Top
Lens Size: 10.20mm Dia