Produkte > BIVAR > PM5-S17R28V
PM5-S17R28V
PM5-S17R28V Bivar
PM5_S17XXX-3001786.pdf
Hersteller: Bivar
LED Panel Mount Indicators IP67 S.Stl Red 17mm 630nm 600mcd Diff
auf Bestellung 184 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PM5-S17R28V Bivar
Description: LED PNL IND RED FRESNEL 10.2MM, Packaging: Bag, Current: 20mA, Voltage: 12V ~ 28V, Type: LED, Millicandela Rating: 600mcd, Termination Style: Quick Connect - 0.110" (2.8mm), Lens Color: Red, Viewing Angle: 120°, Ingress Protection: IP67, Ratings: AC/DC, Panel Cutout Dimensions: 0.50" (12.70mm), Wavelength - Peak: 630nm, Lens Transparency: Fresnel, Lamp Color: Red, Panel Cutout Shape: Round, Lens Style: Round with Flat Top, Lens Size: 10.20mm Dia.
Weitere Produktangebote PM5-S17R28V
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PM5-S17R28V PM5-S17R28V Hersteller : Bivar Inc. PM5-S17XXX.pdf Description: LED PNL IND RED FRESNEL 10.2MM
Packaging: Bag
Current: 20mA
Voltage: 12V ~ 28V
Type: LED
Millicandela Rating: 600mcd
Termination Style: Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Lens Color: Red
Viewing Angle: 120°
Ingress Protection: IP67
Ratings: AC/DC
Panel Cutout Dimensions: 0.50" (12.70mm)
Wavelength - Peak: 630nm
Lens Transparency: Fresnel
Lamp Color: Red
Panel Cutout Shape: Round
Lens Style: Round with Flat Top
Lens Size: 10.20mm Dia