Produkte > BIVAR > PM53-BCW12.0CC
PM53-BCW12.0CC
PM53-BCW12.0CC Bivar
PM53_XXWXX.XCC.pdf
Hersteller: Bivar
LED Panel Mount Indicators Panel Mount LED 5mm Red/Green
auf Bestellung 242 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PM53-BCW12.0CC Bivar
Description: INDICATOR LED GREEN/RED PNL MNT, Packaging: Bag, Current: 30mA Green, 30mA Red, Voltage: 2.1V Green, 2V Red, Type: LED, Termination Style: Wire Leads - 12" (304.80mm), Lens Color: White, Viewing Angle: 40°, Ratings: Vf (Typ), If (Max), Panel Cutout Dimensions: 0.25" (6.35mm), Wavelength - Peak: 568nm Green, 625nm Red, Lens Transparency: Diffused, Lamp Color: Green, Red, Panel Cutout Shape: Round, Lens Style: Round with Domed Top, Lens Size: 5mm, T-1 3/4.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Bag
Current: 30mA Green, 30mA Red
Voltage: 2.1V Green, 2V Red
Type: LED
Termination Style: Wire Leads - 12" (304.80mm)
Lens Color: White
Viewing Angle: 40°
Ratings: Vf (Typ), If (Max)
Panel Cutout Dimensions: 0.25" (6.35mm)
Wavelength - Peak: 568nm Green, 625nm Red
Lens Transparency: Diffused
Lamp Color: Green, Red
Panel Cutout Shape: Round
Lens Style: Round with Domed Top
Lens Size: 5mm, T-1 3/4