Produkte > BIVAR INC. > PM5BWCW12.0
PM5BWCW12.0 Bivar Inc.
PM5XXWX.X.pdf
Hersteller: Bivar Inc.
Description: PNL MNT W/ WIRE 430NM 25MCD BLUE
Packaging: Bag
Current: 25mA
Voltage: 4V
Type: LED
Millicandela Rating: 30mcd
Termination Style: Wire Leads - 12" (304.80mm)
Lens Color: Colorless
Viewing Angle: 20°
Ratings: Vf (Typ), If (Max)
Panel Cutout Dimensions: 0.25" (6.35mm)
Wavelength - Peak: 430nm
Lens Transparency: Clear
Lamp Color: Blue
Panel Cutout Shape: Round
Lens Style: Round with Domed Top
Lens Size: 5mm, T-1 3/4
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PM5BWCW12.0 Bivar Inc.
Description: PNL MNT W/ WIRE 430NM 25MCD BLUE, Packaging: Bag, Current: 25mA, Voltage: 4V, Type: LED, Millicandela Rating: 30mcd, Termination Style: Wire Leads - 12" (304.80mm), Lens Color: Colorless, Viewing Angle: 20°, Ratings: Vf (Typ), If (Max), Panel Cutout Dimensions: 0.25" (6.35mm), Wavelength - Peak: 430nm, Lens Transparency: Clear, Lamp Color: Blue, Panel Cutout Shape: Round, Lens Style: Round with Domed Top, Lens Size: 5mm, T-1 3/4.
Weitere Produktangebote PM5BWCW12.0
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PM5BWCW12.0 PM5BWCW12.0 Hersteller : Bivar PM5XXWX_X-2301505.pdf LED Panel Mount Indicators Standard Panel Mount Indicators, 5mm Blue LED with Water Clear Lens, 12 In. Wire, No Connector.