Produkte > BIVAR INC. > PM5BWCW13
PM5BWCW13 Bivar Inc.
Hersteller: Bivar Inc.
Description: PNL MNT BLUE 20MA W/WIRE 13"
Packaging: Bag
Current: 25mA
Voltage: 4V
Type: LED
Millicandela Rating: 30mcd
Termination Style: Wire Leads - 13" (330.20mm)
Lens Color: Colorless
Viewing Angle: 20°
Ratings: Vf (Typ), If (Max)
Panel Cutout Dimensions: 0.25" (6.35mm)
Wavelength - Peak: 430nm
Lens Transparency: Clear
Lamp Color: Blue
Panel Cutout Shape: Round
Lens Style: Round with Domed Top
Lens Size: 5mm, T-1 3/4
Produktbewertung abgeben
Technische Details PM5BWCW13 Bivar Inc.
Description: PNL MNT BLUE 20MA W/WIRE 13", Packaging: Bag, Current: 25mA, Voltage: 4V, Type: LED, Millicandela Rating: 30mcd, Termination Style: Wire Leads - 13" (330.20mm), Lens Color: Colorless, Viewing Angle: 20°, Ratings: Vf (Typ), If (Max), Panel Cutout Dimensions: 0.25" (6.35mm), Wavelength - Peak: 430nm, Lens Transparency: Clear, Lamp Color: Blue, Panel Cutout Shape: Round, Lens Style: Round with Domed Top, Lens Size: 5mm, T-1 3/4.