Produkte > BIVAR INC. > PM5GD5VW12
PM5GD5VW12 Bivar Inc.
PM5xx5VWx.x_Dwg.pdf
Hersteller: Bivar Inc.
Description: PNL MNT GREEN 20MA W/WIRE 12"
Packaging: Bag
Current: 20mA
Voltage: 5V
Type: LED
Millicandela Rating: 25mcd
Termination Style: Wire Leads - 12" (304.80mm)
Lens Color: Green
Viewing Angle: 45°
Ratings: DC
Panel Cutout Dimensions: 0.25" (6.35mm)
Wavelength - Peak: 565nm
Lens Style: Round with Domed Top
Lens Size: 5mm, T-1 3/4
Produktbewertung abgeben
Technische Details PM5GD5VW12 Bivar Inc.
Description: PNL MNT GREEN 20MA W/WIRE 12", Packaging: Bag, Current: 20mA, Voltage: 5V, Type: LED, Millicandela Rating: 25mcd, Termination Style: Wire Leads - 12" (304.80mm), Lens Color: Green, Viewing Angle: 45°, Ratings: DC, Panel Cutout Dimensions: 0.25" (6.35mm), Wavelength - Peak: 565nm, Lens Transparency: Diffused, Lamp Color: Green, Panel Cutout Shape: Round, Lens Style: Round with Domed Top, Lens Size: 5mm, T-1 3/4.