Produkte > BIVAR INC. > PM5GDLW24
PM5GDLW24 Bivar Inc.
Hersteller: Bivar Inc.
Description: LED PNL IND GREEN DIFF 5MM LEADS
Packaging: Bag
Current: 7mA
Voltage: 2.1V
Type: LED
Millicandela Rating: 1mcd
Termination Style: Wire Leads - 24" (609.60mm)
Ratings: Vf (Typ), If (Max)
Panel Cutout Dimensions: 0.25" (6.35mm)
Wavelength - Peak: 555nm
Lens Style: Round with Domed Top
Lens Size: 5mm, T-1 3/4
Produktbewertung abgeben
Technische Details PM5GDLW24 Bivar Inc.
Description: LED PNL IND GREEN DIFF 5MM LEADS, Packaging: Bag, Current: 7mA, Voltage: 2.1V, Type: LED, Millicandela Rating: 1mcd, Termination Style: Wire Leads - 24" (609.60mm), Lens Color: Green, Viewing Angle: 45°, Ratings: Vf (Typ), If (Max), Panel Cutout Dimensions: 0.25" (6.35mm), Wavelength - Peak: 555nm, Lens Transparency: Diffused, Lamp Color: Green, Panel Cutout Shape: Round, Lens Style: Round with Domed Top, Lens Size: 5mm, T-1 3/4.