Produkte > BIVAR INC. > PM5GDW10
PM5GDW10 Bivar Inc.
Hersteller: Bivar Inc.
Description: PNL MNT 20MA GREEN W/WIRE 10"
Packaging: Bag
Current: 30mA
Voltage: 2.1V
Type: LED
Millicandela Rating: 25mcd
Termination Style: Wire Leads - 10" (254.00mm)
Ratings: Vf (Typ), If (Max)
Panel Cutout Dimensions: 0.25" (6.35mm)
Wavelength - Peak: 568nm
Lens Style: Round with Domed Top
Lens Size: 5mm, T-1 3/4
Produktbewertung abgeben
Technische Details PM5GDW10 Bivar Inc.
Description: PNL MNT 20MA GREEN W/WIRE 10", Packaging: Bag, Current: 30mA, Voltage: 2.1V, Type: LED, Millicandela Rating: 25mcd, Termination Style: Wire Leads - 10" (254.00mm), Lens Color: Green, Viewing Angle: 45°, Ratings: Vf (Typ), If (Max), Panel Cutout Dimensions: 0.25" (6.35mm), Wavelength - Peak: 568nm, Lens Transparency: Diffused, Lamp Color: Green, Panel Cutout Shape: Round, Lens Style: Round with Domed Top, Lens Size: 5mm, T-1 3/4.