Produkte > BIVAR INC. > PM5HD12VW6
PM5HD12VW6 Bivar Inc.
PM5xx12VWx.x_Dwg.pdf
Hersteller: Bivar Inc.
Description: LED PNL IND RED DIFF 5MM LEADS
Packaging: Bag
Current: 20mA
Voltage: 12V
Type: LED
Millicandela Rating: 35mcd
Termination Style: Wire Leads - 6" (152.40mm)
Lens Color: Red
Viewing Angle: 45°
Ratings: DC
Panel Cutout Dimensions: 0.25" (6.35mm)
Wavelength - Peak: 635nm
Lens Transparency: Diffused
Lamp Color: Red
Panel Cutout Shape: Round
Lens Style: Round with Domed Top
Lens Size: 5mm, T-1 3/4
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PM5HD12VW6 Bivar Inc.
Description: LED PNL IND RED DIFF 5MM LEADS, Packaging: Bag, Current: 20mA, Voltage: 12V, Type: LED, Millicandela Rating: 35mcd, Termination Style: Wire Leads - 6" (152.40mm), Lens Color: Red, Viewing Angle: 45°, Ratings: DC, Panel Cutout Dimensions: 0.25" (6.35mm), Wavelength - Peak: 635nm, Lens Transparency: Diffused, Lamp Color: Red, Panel Cutout Shape: Round, Lens Style: Round with Domed Top, Lens Size: 5mm, T-1 3/4.