Produkte > BIVAR INC. > PM5R3-BCW20.0
PM5R3-BCW20.0 Bivar Inc.
PM5R3-XXWXX.X.pdf
Hersteller: Bivar Inc.
Description: PNL MNT GREEN, RED W/WIRE 20"
Packaging: Bag
Current: 30mA Green, 30mA Red
Voltage: 2.1V Green, 2V Red
Type: LED
Millicandela Rating: 35mcd Green, 35mcd Red
Termination Style: Wire Leads - 20" (508.00mm)
Ratings: Vf (Typ), If (Max)
Panel Cutout Dimensions: 0.25" (6.35mm)
Wavelength - Peak: 568nm Green, 625nm Red
Lens Transparency: Diffused
Lamp Color: Green, Red
Panel Cutout Shape: Round
Lens Style: Round with Domed Top
Lens Size: 5mm, T-1 3/4
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PM5R3-BCW20.0 Bivar Inc.
Description: PNL MNT GREEN, RED W/WIRE 20", Packaging: Bag, Current: 30mA Green, 30mA Red, Voltage: 2.1V Green, 2V Red, Type: LED, Millicandela Rating: 35mcd Green, 35mcd Red, Termination Style: Wire Leads - 20" (508.00mm), Lens Color: White, Viewing Angle: 40°, Ratings: Vf (Typ), If (Max), Panel Cutout Dimensions: 0.25" (6.35mm), Wavelength - Peak: 568nm Green, 625nm Red, Lens Transparency: Diffused, Lamp Color: Green, Red, Panel Cutout Shape: Round, Lens Style: Round with Domed Top, Lens Size: 5mm, T-1 3/4.
Weitere Produktangebote PM5R3-BCW20.0
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PM5R3-BCW20.0 PM5R3-BCW20.0 Hersteller : Bivar PM5R3-XXWXX.X.pdf LED Panel Mount Indicators Recess 3Lead Red/Grn White Diff 20" Wire