Produkte > BIVAR INC. > PM5RDW12.0
PM5RDW12.0
PM5RDW12.0 Bivar Inc.
PM5XXWX.X.pdf
Hersteller: Bivar Inc.
Description: LED PNL IND RED DIFF 5MM LEADS
Packaging: Bag
Current: 20mA
Voltage: 2.1V
Type: LED
Millicandela Rating: 2mcd
Termination Style: Wire Leads - 12" (304.80mm)
Lens Color: Red
Viewing Angle: 45°
Ratings: Vf (Typ), If (Max)
Panel Cutout Dimensions: 0.25" (6.35mm)
Wavelength - Peak: 700nm
Lens Transparency: Diffused
Lamp Color: Red
Panel Cutout Shape: Round
Lens Style: Round with Domed Top
Lens Size: 5mm, T-1 3/4
auf Bestellung 70 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PM5RDW12.0 Bivar Inc.
Description: LED PNL IND RED DIFF 5MM LEADS, Packaging: Bag, Current: 20mA, Voltage: 2.1V, Type: LED, Millicandela Rating: 2mcd, Termination Style: Wire Leads - 12" (304.80mm), Lens Color: Red, Viewing Angle: 45°, Ratings: Vf (Typ), If (Max), Panel Cutout Dimensions: 0.25" (6.35mm), Wavelength - Peak: 700nm, Lens Transparency: Diffused, Lamp Color: Red, Panel Cutout Shape: Round, Lens Style: Round with Domed Top, Lens Size: 5mm, T-1 3/4.
Weitere Produktangebote PM5RDW12.0
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PM5RDW12.0 PM5RDW12.0 Hersteller : Bivar PM5XXWX.X-880571.pdf LED Panel Mount Indicators 5mm Red Dif 12in Std. Panel Mnt Ind