Produkte > ERP POWER, LLC > PMB260W-1700-210
PMB260W-1700-210 ERP Power, LLC
Hersteller: ERP Power, LLC
Description: 120/277 VAC, 93% EFFICIENCY, REC
Packaging: Box
Part Status: Active
DigiKey Programmable: Not Verified
auf Bestellung 15 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PMB260W-1700-210 ERP Power, LLC
LED Power Supplies 120 & 277 Vac, 93% efficiency, Rectangular Aluminum Case, 0-10 V dimming, 1-100% dim range, 260.0 W max, Programmable 620 to 1700 mA Iout, 210 V max Vout, Meanwell footprint and jacket cables.
Weitere Produktangebote PMB260W-1700-210
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PMB260W-1700-210 Hersteller : ERP pdb260_series_datasheet.pdf LED Power Supplies 120 & 277 Vac, 93% efficiency, Rectangular Aluminum Case, 0-10 V dimming, 1-100% dim range, 260.0 W max, Programmable 620 to 1700 mA Iout, 210 V max Vout, Meanwell footprint and jacket cables