Produkte > SUNON FANS > PMD1204PBB2-A.(2).GN
PMD1204PBB2-A.(2).GN Sunon Fans
PMD1204PBB%281%2C2%2C3%29-A_Dwg.pdf
Hersteller: Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 40X24MM 12VDC WIRE
Features: Auto Restart, Locked Rotor Protection
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 13000 RPM
Air Flow: 21.5 CFM (0.602m³/min)
Width: 24.00mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 52.0dB(A)
Static Pressure: 0.960 in H2O (239.1 Pa)
Power (Watts): 6.8 W
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PMD1204PBB2-A.(2).GN Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 40X24MM 12VDC WIRE, Features: Auto Restart, Locked Rotor Protection, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 13000 RPM, Air Flow: 21.5 CFM (0.602m³/min), Width: 24.00mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 52.0dB(A), Static Pressure: 0.960 in H2O (239.1 Pa), Power (Watts): 6.8 W.
Weitere Produktangebote PMD1204PBB2-A.(2).GN
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PMD1204PBB2-A.(2).GN PMD1204PBB2-A.(2).GN Hersteller : Sunon Sunon_08142017_PMD1204PBB2-A(2).GN-1216955.pdf DC Fans Fan, 40x24mm, 12VDC, 21.5CFM, 6.8W, 52dBA, 13000RPM, 2Ball Bearing, Auto Restart