Produkte > SUNON > PMD1204PBB3-A.(2).GN
PMD1204PBB3-A.(2).GN
PMD1204PBB3-A.(2).GN Sunon
Sunon_08142017_PMD1204PBB3-A(2).GN(D04041810G-00)1-1216956.pdf
Hersteller: Sunon
DC Fans DC Fan, 40x40x24mm, 12VDC, 17.6CFM, 4.7W, 47dBA, 11000RPM, 2Ball, Auto Restart
auf Bestellung 38 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PMD1204PBB3-A.(2).GN Sunon
Description: FAN AXIAL 40X24MM 12VDC WIRE, Features: Auto Restart, Locked Rotor Protection, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 11000 RPM, Air Flow: 17.6 CFM (0.493m³/min), Width: 24.00mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 47.0dB(A), Static Pressure: 0.680 in H2O (169.4 Pa), Part Status: Last Time Buy, Power (Watts): 4.7 W.
Weitere Produktangebote PMD1204PBB3-A.(2).GN
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PMD1204PBB3-A.(2).GN Hersteller : Sunon Fans PMD1204PBB%281%2C2%2C3%29-A_Dwg.pdf Description: FAN AXIAL 40X24MM 12VDC WIRE
Features: Auto Restart, Locked Rotor Protection
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 11000 RPM
Air Flow: 17.6 CFM (0.493m³/min)
Width: 24.00mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 47.0dB(A)
Static Pressure: 0.680 in H2O (169.4 Pa)
Part Status: Last Time Buy
Power (Watts): 4.7 W