Produkte > SUNON FANS > PMD1204PJB1-A
PMD1204PJB1-A Sunon Fans
Hersteller: Sunon Fans
Description: FAN AXIAL DUAL 40X48MM 12VDC
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 14500 Front, 9500 Rear
Air Flow: 27.0 CFM (0.756m³/min)
Width: 48.00mm
Weight: 0.183 lb (83.01 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads per Fan
Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL
Fan Type: Tubeaxial (Dual)
Noise: 61.0dB(A)
Static Pressure: 1.970 in H2O (490.7 Pa)
Power (Watts): 16.8 W
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PMD1204PJB1-A Sunon Fans
Description: FAN AXIAL DUAL 40X48MM 12VDC, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 14500 Front, 9500 Rear, Air Flow: 27.0 CFM (0.756m³/min), Width: 48.00mm, Weight: 0.183 lb (83.01 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads per Fan, Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL, Fan Type: Tubeaxial (Dual), Noise: 61.0dB(A), Static Pressure: 1.970 in H2O (490.7 Pa), Power (Watts): 16.8 W.