Produkte > SUNON FANS > PMD1204PPB3-A.(2).GN
PMD1204PPB3-A.(2).GN Sunon Fans
Maglev Catalog.pdf
Hersteller: Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 40X56MM 12VDC WIRE
Features: Auto Restart
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H
Bearing Type: Ball
Width: 56.00mm
Termination: 2 Wire Leads
Fan Type: Tubeaxial
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PMD1204PPB3-A.(2).GN Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 40X56MM 12VDC WIRE, Features: Auto Restart, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H, Bearing Type: Ball, Width: 56.00mm, Termination: 2 Wire Leads, Fan Type: Tubeaxial.
Weitere Produktangebote PMD1204PPB3-A.(2).GN
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PMD1204PPB3-A.(2).GN PMD1204PPB3-A.(2).GN Hersteller : Sunon sunon_09272018_sunon_power_motor_fan-1485120.pdf DC Fans DC Axial Fan, 40x56mm, 12VDC, MagLev Motor