Produkte > SUNON FANS > PMD1204PPBX-A(2).Z.F.PWM.GN
PMD1204PPBX-A(2).Z.F.PWM.GN Sunon Fans
Maglev Catalog.pdf
Hersteller: Sunon Fans
Description: FAN AXIAL DUAL 40X56MM 12VDC
Features: Auto Restart, Dual Speed, PWM Control
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 17600 Front, 13500 Rear
Air Flow: 26.7 CFM (0.748m³/min)
Width: 56.00mm
Termination: 3 Wire Leads
Fan Type: Tubeaxial (Dual)
Noise: 66.6dB(A)
Static Pressure: 2.330 in H2O (580.4 Pa)
Power (Watts): 13.1 W
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PMD1204PPBX-A(2).Z.F.PWM.GN Sunon Fans
Description: FAN AXIAL DUAL 40X56MM 12VDC, Features: Auto Restart, Dual Speed, PWM Control, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 17600 Front, 13500 Rear, Air Flow: 26.7 CFM (0.748m³/min), Width: 56.00mm, Termination: 3 Wire Leads, Fan Type: Tubeaxial (Dual), Noise: 66.6dB(A), Static Pressure: 2.330 in H2O (580.4 Pa), Power (Watts): 13.1 W.