Produkte > SUNON FANS > PMD1204PQB1-A (2)
PMD1204PQB1-A (2) Sunon Fans
Hersteller: Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 40X28MM 12VDC WIRE
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 11000 RPM
Air Flow: 18.9 CFM (0.529m³/min)
Width: 28.00mm
Weight: 0.088 lb (39.92 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 45.0dB(A)
Static Pressure: 0.780 in H2O (194.3 Pa)
Part Status: Obsolete
Power (Watts): 4 W
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PMD1204PQB1-A (2) Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 40X28MM 12VDC WIRE, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 11000 RPM, Air Flow: 18.9 CFM (0.529m³/min), Width: 28.00mm, Weight: 0.088 lb (39.92 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 45.0dB(A), Static Pressure: 0.780 in H2O (194.3 Pa), Part Status: Obsolete, Power (Watts): 4 W.