Produkte > SUNON FANS > PMD1204PQBX-A.(2).GN
PMD1204PQBX-A.(2).GN Sunon Fans
Maglev%20Catalog.pdf
Hersteller: Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 40X28MM 12VDC WIRE
Features: Auto Restart
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H
Bearing Type: Ball
Width: 28.00mm
Termination: 2 Wire Leads
Fan Type: Tubeaxial
Part Status: Obsolete
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PMD1204PQBX-A.(2).GN Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 40X28MM 12VDC WIRE, Features: Auto Restart, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H, Bearing Type: Ball, Width: 28.00mm, Termination: 2 Wire Leads, Fan Type: Tubeaxial, Part Status: Obsolete.
Weitere Produktangebote PMD1204PQBX-A.(2).GN
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PMD1204PQBX-A.(2).GN PMD1204PQBX-A.(2).GN Hersteller : Sunon Sunon_08142017_PMD1204PQBX-A (2).GN(D04038510G-00)-1216990.pdf DC Fans Fan, 40x28mm, 12VDC, 23.5CFM, 6.8W, 51.5dBA, 2Ball Bearing, Auto Restart