Produkte > SUNON FANS > PMD1204PQV2-A.(2).U.GN
PMD1204PQV2-A.(2).U.GN Sunon Fans
Maglev%20Catalog.pdf
Hersteller: Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 40X28MM 12VDC WIRE
Features: Auto Restart
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H
Bearing Type: Vapo-Bearing™
Width: 28.00mm
Termination: 2 Wire Leads
Produktbewertung abgeben
Technische Details PMD1204PQV2-A.(2).U.GN Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 40X28MM 12VDC WIRE, Features: Auto Restart, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H, Bearing Type: Vapo-Bearing™, Width: 28.00mm, Termination: 2 Wire Leads, Fan Type: Tubeaxial.