Produkte > SUNON FANS > PMD1206PKB1-A.(2).GN
PMD1206PKB1-A.(2).GN
PMD1206PKB1-A.(2).GN Sunon Fans
PMD1206PKB1-A%282%29.GN.pdf
Hersteller: Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 60X20MM 12VDC WIRE
Packaging: Box
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 5000 RPM
Air Flow: 27.5 CFM (0.770m³/min)
Width: 20.00mm
Weight: 0.121 lb (54.88 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 39.0dB(A)
Static Pressure: 0.280 in H2O (69.7 Pa)
Part Status: Obsolete
Power (Watts): 2.6 W
Produktbewertung abgeben
Technische Details PMD1206PKB1-A.(2).GN Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 60X20MM 12VDC WIRE, Packaging: Box, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 5000 RPM, Air Flow: 27.5 CFM (0.770m³/min), Width: 20.00mm, Weight: 0.121 lb (54.88 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 39.0dB(A), Static Pressure: 0.280 in H2O (69.7 Pa), Part Status: Obsolete, Power (Watts): 2.6 W.