Produkte > SUNON FANS > PMD1206PKV1-A.GN
PMD1206PKV1-A.GN Sunon Fans
Maglev%20Catalog.pdf
Hersteller: Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 60X20MM 12VDC WIRE
Features: Auto Restart
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H
Bearing Type: Vapo-Bearing™
RPM: 5000 RPM
Air Flow: 27.5 CFM (0.770m³/min)
Width: 20.00mm
Termination: 2 Wire Leads
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 38.0dB(A)
Static Pressure: 0.280 in H2O (69.7 Pa)
Part Status: Obsolete
Power (Watts): 2.7 W
Produktbewertung abgeben
Technische Details PMD1206PKV1-A.GN Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 60X20MM 12VDC WIRE, Features: Auto Restart, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H, Bearing Type: Vapo-Bearing™, RPM: 5000 RPM, Air Flow: 27.5 CFM (0.770m³/min), Width: 20.00mm, Termination: 2 Wire Leads, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 38.0dB(A), Static Pressure: 0.280 in H2O (69.7 Pa), Part Status: Obsolete, Power (Watts): 2.7 W.
Weitere Produktangebote PMD1206PKV1-A.GN
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PMD1206PKV1-A.GN PMD1206PKV1-A.GN Hersteller : Sunon Maglev%20Catalog.pdf DC Fans Axial Fan, 60x60x20mm, 12VDC, 27.5CFM, 0.28"H2O, Vapo, Wire, Auto Restart