Produkte > SUNON FANS > PMD1206PKV2-A.GN
PMD1206PKV2-A.GN Sunon Fans
Maglev%20Catalog.pdf
Hersteller: Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 60X20MM 12VDC WIRE
Features: Auto Restart
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H
Bearing Type: Vapo-Bearing™
Width: 20.00mm
Termination: 2 Wire Leads
Fan Type: Tubeaxial
Part Status: Obsolete
Produktbewertung abgeben
Technische Details PMD1206PKV2-A.GN Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 60X20MM 12VDC WIRE, Features: Auto Restart, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H, Bearing Type: Vapo-Bearing™, Width: 20.00mm, Termination: 2 Wire Leads, Fan Type: Tubeaxial, Part Status: Obsolete.
Weitere Produktangebote PMD1206PKV2-A.GN
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PMD1206PKV2-A.GN PMD1206PKV2-A.GN Hersteller : Sunon Sunon_08142017_pmd1206pkv2-a GN-1217079.pdf DC Fans DC Fan, 60x20mm, 12VDC, 23.5CFM, 2.2W, 34dBA, 4400RPM, 0.2inch H2O, Vapo, Auto Restart