Produkte > SUNON FANS > PMD1206PMB1-A (2)
PMD1206PMB1-A (2) Sunon Fans
Hersteller: Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 60X38MM 12VDC WIRE
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 8000 RPM
Air Flow: 52.5 CFM (1.47m³/min)
Width: 38.00mm
Weight: 0.19 lb (86.18 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 57.2dB(A)
Static Pressure: 0.930 in H2O (231.7 Pa)
Part Status: Obsolete
Power (Watts): 10.2 W
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PMD1206PMB1-A (2) Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 60X38MM 12VDC WIRE, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 8000 RPM, Air Flow: 52.5 CFM (1.47m³/min), Width: 38.00mm, Weight: 0.19 lb (86.18 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 57.2dB(A), Static Pressure: 0.930 in H2O (231.7 Pa), Part Status: Obsolete, Power (Watts): 10.2 W.