Produkte > SUNON FANS > PMD1206PMB3-A.(2).GN
PMD1206PMB3-A.(2).GN Sunon Fans
Hersteller: Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 60X38MM 12VDC WIRE
Features: Auto Restart
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 6000 RPM
Air Flow: 41.6 CFM (1.16m³/min)
Width: 38.00mm
Termination: 2 Wire Leads
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 47.0dB(A)
Static Pressure: 0.530 in H2O (132.0 Pa)
Power (Watts): 5.2 W
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PMD1206PMB3-A.(2).GN Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 60X38MM 12VDC WIRE, Features: Auto Restart, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 6000 RPM, Air Flow: 41.6 CFM (1.16m³/min), Width: 38.00mm, Termination: 2 Wire Leads, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 47.0dB(A), Static Pressure: 0.530 in H2O (132.0 Pa), Power (Watts): 5.2 W.
Weitere Produktangebote PMD1206PMB3-A.(2).GN
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PMD1206PMB3-A.(2).GN PMD1206PMB3-A.(2).GN Hersteller : Sunon sunonap.sunon_html_d_pkg.open_file?input_file_name=7264646F632F3230313330372F3136353331382F28443036303237353330472D3030292D322E706466 DC Fans DC Fan, 60x38mm, 12VDC, 41.5CFM, 5.2W, 47dBA, 6000RPM, 0.53inch H2O, 2Ball Bearing, Auto Restart