Produkte > SUNON FANS > PMD1206PTB1-A.(2).U.GN
PMD1206PTB1-A.(2).U.GN Sunon Fans
Hersteller: Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 60X25MM 12VDC WIRE
Packaging: Box
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 6900 RPM
Air Flow: 36.0 CFM (1.01m³/min)
Width: 25.00mm
Weight: 0.165 lb (74.84 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 44.0dB(A)
Static Pressure: 0.540 in H2O (134.5 Pa)
Power (Watts): 3.9 W
Produktbewertung abgeben
Technische Details PMD1206PTB1-A.(2).U.GN Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 60X25MM 12VDC WIRE, Packaging: Box, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 6900 RPM, Air Flow: 36.0 CFM (1.01m³/min), Width: 25.00mm, Weight: 0.165 lb (74.84 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 44.0dB(A), Static Pressure: 0.540 in H2O (134.5 Pa), Power (Watts): 3.9 W.