Produkte > SUNON FANS > PMD1206PTBX-A.(2).U.GN
PMD1206PTBX-A.(2).U.GN Sunon Fans
Maglev%20Catalog.pdf
Hersteller: Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 60X25MM 12VDC WIRE
Features: Auto Restart
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 7600 RPM
Air Flow: 40.0 CFM (1.12m³/min)
Width: 25.00mm
Termination: 2 Wire Leads
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 46.0dB(A)
Static Pressure: 0.640 in H2O (159.4 Pa)
Power (Watts): 4.9 W
Produktbewertung abgeben
Technische Details PMD1206PTBX-A.(2).U.GN Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 60X25MM 12VDC WIRE, Features: Auto Restart, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 7600 RPM, Air Flow: 40.0 CFM (1.12m³/min), Width: 25.00mm, Termination: 2 Wire Leads, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 46.0dB(A), Static Pressure: 0.640 in H2O (159.4 Pa), Power (Watts): 4.9 W.