Produkte > SUNON FANS > PMD1206PTV1-A.U.GN
PMD1206PTV1-A.U.GN
PMD1206PTV1-A.U.GN Sunon Fans
PMD1206PTV1-A.U.GN_.pdf
Hersteller: Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 60X25MM 12VDC WIRE
Features: Auto Restart
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H
Bearing Type: Vapo-Bearing™
RPM: 6900 RPM
Air Flow: 36.0 CFM (1.01m³/min)
Width: 25.00mm
Termination: 2 Wire Leads
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 43.0dB(A)
Static Pressure: 0.540 in H2O (134.5 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 4.3 W
Produktbewertung abgeben
Technische Details PMD1206PTV1-A.U.GN Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 60X25MM 12VDC WIRE, Features: Auto Restart, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H, Bearing Type: Vapo-Bearing™, RPM: 6900 RPM, Air Flow: 36.0 CFM (1.01m³/min), Width: 25.00mm, Termination: 2 Wire Leads, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 43.0dB(A), Static Pressure: 0.540 in H2O (134.5 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 4.3 W.
Weitere Produktangebote PMD1206PTV1-A.U.GN
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PMD1206PTV1-A.U.GN PMD1206PTV1-A.U.GN Hersteller : Sunon PMD1206PTV1_A.U.GN.pdf DC Fans Axial Fan, 60x60x25mm, 12VDC, 36CFM, 0.54"H2O, Vapo, Wire, Auto Restart