Produkte > SUNON FANS > PMD1206PTV2-A.U.GN
PMD1206PTV2-A.U.GN
PMD1206PTV2-A.U.GN Sunon Fans
PMD1206PTV2-A.U.GND06022160G-000.pdf
Hersteller: Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 60X25MM 12VDC WIRE
Features: Auto Restart
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H
Bearing Type: Vapo-Bearing™
RPM: 6100 RPM
Air Flow: 31.5 CFM (0.882m³/min)
Width: 25.00mm
Termination: 2 Wire Leads
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 41.0dB(A)
Static Pressure: 0.420 in H2O (104.6 Pa)
Power (Watts): 3.2 W
Produktbewertung abgeben
Technische Details PMD1206PTV2-A.U.GN Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 60X25MM 12VDC WIRE, Features: Auto Restart, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H, Bearing Type: Vapo-Bearing™, RPM: 6100 RPM, Air Flow: 31.5 CFM (0.882m³/min), Width: 25.00mm, Termination: 2 Wire Leads, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 41.0dB(A), Static Pressure: 0.420 in H2O (104.6 Pa), Power (Watts): 3.2 W.
Weitere Produktangebote PMD1206PTV2-A.U.GN
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PMD1206PTV2-A.U.GN PMD1206PTV2-A.U.GN Hersteller : Sunon PMD1206PTV2_A.U.GND06022160G_000.pdf DC Fans Axial Fan, 60x60x25mm, 12VDC, 31.5CFM, 0.42"H2O, Vapo, Wire, Auto Restart