Produkte > SUNON FANS > PMD1207PKB2-A.(2).GN
PMD1207PKB2-A.(2).GN Sunon Fans
Maglev Catalog.pdf
Hersteller: Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 70X20MM 12VDC WIRE
Features: Auto Restart
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 70mm L x 70mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 4300 RPM
Air Flow: 40.0 CFM (1.12m³/min)
Width: 20.00mm
Termination: 2 Wire Leads
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 41.0dB(A)
Static Pressure: 0.240 in H2O (59.8 Pa)
Part Status: Obsolete
Power (Watts): 3.7 W
Produktbewertung abgeben
Technische Details PMD1207PKB2-A.(2).GN Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 70X20MM 12VDC WIRE, Features: Auto Restart, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 70mm L x 70mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 4300 RPM, Air Flow: 40.0 CFM (1.12m³/min), Width: 20.00mm, Termination: 2 Wire Leads, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 41.0dB(A), Static Pressure: 0.240 in H2O (59.8 Pa), Part Status: Obsolete, Power (Watts): 3.7 W.