Produkte > SUNON FANS > PMD1207PKB4-A.(2).GN
PMD1207PKB4-A.(2).GN Sunon Fans
Maglev%20Catalog.pdf
Hersteller: Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 70X20MM 12VDC WIRE
Features: Auto Restart
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 70mm L x 70mm H
Bearing Type: Ball
Width: 20.00mm
Termination: 2 Wire Leads
Fan Type: Tubeaxial
Part Status: Active
Produktbewertung abgeben
Technische Details PMD1207PKB4-A.(2).GN Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 70X20MM 12VDC WIRE, Features: Auto Restart, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 70mm L x 70mm H, Bearing Type: Ball, Width: 20.00mm, Termination: 2 Wire Leads, Fan Type: Tubeaxial, Part Status: Active.