Produkte > SUNON FANS > PMD1207PKV1-A.GN
PMD1207PKV1-A.GN Sunon Fans
Maglev%20Catalog.pdf
Hersteller: Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 70X20MM 12VDC WIRE
Features: Auto Restart
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 70mm L x 70mm H
Bearing Type: Vapo-Bearing™
RPM: 4600 RPM
Air Flow: 43.0 CFM (1.20m³/min)
Width: 20.00mm
Termination: 2 Wire Leads
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 41.5dB(A)
Static Pressure: 0.280 in H2O (69.7 Pa)
Part Status: Obsolete
Power (Watts): 4.7 W
Produktbewertung abgeben
Technische Details PMD1207PKV1-A.GN Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 70X20MM 12VDC WIRE, Features: Auto Restart, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 70mm L x 70mm H, Bearing Type: Vapo-Bearing™, RPM: 4600 RPM, Air Flow: 43.0 CFM (1.20m³/min), Width: 20.00mm, Termination: 2 Wire Leads, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 41.5dB(A), Static Pressure: 0.280 in H2O (69.7 Pa), Part Status: Obsolete, Power (Watts): 4.7 W.