Produkte > SUNON FANS > PMD1207PTB2-A.(2).GN
PMD1207PTB2-A.(2).GN Sunon Fans
PMD1207PTB2-A.2.GN-D07006690G-02-0.pdf
Hersteller: Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 70X25MM 12VDC WIRE
Features: Auto Restart
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 70mm L x 70mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 4700 RPM
Air Flow: 45.0 CFM (1.26m³/min)
Width: 25.00mm
Termination: 2 Wire Leads
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 43.0dB(A)
Static Pressure: 0.310 in H2O (77.2 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 3.7 W
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PMD1207PTB2-A.(2).GN Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 70X25MM 12VDC WIRE, Features: Auto Restart, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 70mm L x 70mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 4700 RPM, Air Flow: 45.0 CFM (1.26m³/min), Width: 25.00mm, Termination: 2 Wire Leads, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 43.0dB(A), Static Pressure: 0.310 in H2O (77.2 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 3.7 W.
Weitere Produktangebote PMD1207PTB2-A.(2).GN
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PMD1207PTB2-A.(2).GN PMD1207PTB2-A.(2).GN Hersteller : Sunon PMD1207PTB2_A.2.GN_D07006690G_02_0.pdf DC Fans Axial Fan, 70x70x25mm, 12VDC, 45CFM, 0.31"H2O, Ball, Wire, Auto Restart