Produkte > SUNON FANS > PMD1207PTV2-A.GN
PMD1207PTV2-A.GN Sunon Fans
Maglev%20Catalog.pdf
Hersteller: Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 70X25MM 12VDC WIRE
Features: Auto Restart
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 70mm L x 70mm H
Bearing Type: Vapo-Bearing™
RPM: 4700 RPM
Air Flow: 45.0 CFM (1.26m³/min)
Width: 25.00mm
Termination: 2 Wire Leads
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 42.0dB(A)
Static Pressure: 0.310 in H2O (77.2 Pa)
Part Status: Obsolete
Power (Watts): 3.8 W
Produktbewertung abgeben
Technische Details PMD1207PTV2-A.GN Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 70X25MM 12VDC WIRE, Features: Auto Restart, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 70mm L x 70mm H, Bearing Type: Vapo-Bearing™, RPM: 4700 RPM, Air Flow: 45.0 CFM (1.26m³/min), Width: 25.00mm, Termination: 2 Wire Leads, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 42.0dB(A), Static Pressure: 0.310 in H2O (77.2 Pa), Part Status: Obsolete, Power (Watts): 3.8 W.
Weitere Produktangebote PMD1207PTV2-A.GN
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PMD1207PTV2-A.GN PMD1207PTV2-A.GN Hersteller : Sunon sunonap.sunon_html_d_pkg.open_file?input_file_name=7264646f632f3230313330372f3136353332352f28443037303036363030472d3030292d312e706466 DC Fans DC Axial Fan, 70x25mm, 12VDC