Produkte > SUNON FANS > PMD1208PHB3-A.(2).GN
PMD1208PHB3-A.(2).GN Sunon Fans
Maglev%20Catalog.pdf
Hersteller: Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 80X15MM 12VDC WIRE
Features: Auto Restart
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H
Bearing Type: Ball
Width: 15.00mm
Produktbewertung abgeben
Technische Details PMD1208PHB3-A.(2).GN Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 80X15MM 12VDC WIRE, Features: Auto Restart, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H, Bearing Type: Ball, Width: 15.00mm, Termination: 2 Wire Leads, Fan Type: Tubeaxial.