Produkte > SUNON FANS > PMD1208PKB2-A.(2).GN
PMD1208PKB2-A.(2).GN Sunon Fans
Maglev%20Catalog.pdf
Hersteller: Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 80X20MM 12VDC WIRE
Features: Auto Restart
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 4200 RPM
Air Flow: 49.0 CFM (1.37m³/min)
Width: 20.00mm
Termination: 2 Wire Leads
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 46.0dB(A)
Static Pressure: 0.310 in H2O (77.2 Pa)
Part Status: Obsolete
Power (Watts): 3.7 W
Produktbewertung abgeben
Technische Details PMD1208PKB2-A.(2).GN Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 80X20MM 12VDC WIRE, Features: Auto Restart, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 4200 RPM, Air Flow: 49.0 CFM (1.37m³/min), Width: 20.00mm, Termination: 2 Wire Leads, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 46.0dB(A), Static Pressure: 0.310 in H2O (77.2 Pa), Part Status: Obsolete, Power (Watts): 3.7 W.
Weitere Produktangebote PMD1208PKB2-A.(2).GN
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PMD1208PKB2-A.(2).GN PMD1208PKB2-A.(2).GN Hersteller : Sunon Sunon_DC_Brushless_Fan_Blower_240_E.pdf DC Fans Axial Fan, 80x80x20mm, 12VDC, 49CFM, 0.31"H2O, Ball, Wire, Auto Restart