Produkte > SUNON > PMD1208PKB3-A.(2).GN
PMD1208PKB3-A.(2).GN
PMD1208PKB3-A.(2).GN Sunon
Maglev%20Catalog.pdf
Hersteller: Sunon
DC Fans DC Fan, 80x20mm, 12VDC, 45CFM, 3.1W, 44dBA, 3900RPM, 0.26inch H2O, 2Ball, Auto Restart
auf Bestellung 30 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PMD1208PKB3-A.(2).GN Sunon
Description: FAN AXIAL 80X20MM 12VDC WIRE, Features: Auto Restart, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 3900 RPM, Air Flow: 45.0 CFM (1.26m³/min), Width: 20.00mm, Termination: 2 Wire Leads, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 44.0dB(A), Static Pressure: 0.260 in H2O (64.8 Pa), Power (Watts): 3.1 W.
Weitere Produktangebote PMD1208PKB3-A.(2).GN
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PMD1208PKB3-A.(2).GN Hersteller : Sunon Fans Maglev%20Catalog.pdf Description: FAN AXIAL 80X20MM 12VDC WIRE
Features: Auto Restart
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 3900 RPM
Air Flow: 45.0 CFM (1.26m³/min)
Width: 20.00mm
Termination: 2 Wire Leads
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 44.0dB(A)
Static Pressure: 0.260 in H2O (64.8 Pa)
Power (Watts): 3.1 W