Produkte > SUNON FANS > PMD1208PMB1-A (2)
PMD1208PMB1-A (2) Sunon Fans
Hersteller: Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 80X38MM 12VDC WIRE
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 5700 RPM
Air Flow: 84.1 CFM (2.35m³/min)
Width: 38.00mm
Weight: 0.386 lb (175.09 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 55.2dB(A)
Static Pressure: 0.740 in H2O (184.3 Pa)
Part Status: Obsolete
Power (Watts): 9.1 W
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PMD1208PMB1-A (2) Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 80X38MM 12VDC WIRE, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 5700 RPM, Air Flow: 84.1 CFM (2.35m³/min), Width: 38.00mm, Weight: 0.386 lb (175.09 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 55.2dB(A), Static Pressure: 0.740 in H2O (184.3 Pa), Part Status: Obsolete, Power (Watts): 9.1 W.