Produkte > SUNON FANS > PMD1208PMB1-A.(2).F.GN
PMD1208PMB1-A.(2).F.GN Sunon Fans
Hersteller: Sunon Fans
Description: DC FAN
Features: Speed Sensor (Tach)
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 5700 RPM
Air Flow: 84.0 CFM (2.35m³/min)
Width: 38.00mm
Termination: 3 Wire Leads
Approval Agency: CCC, CE, cURus, TUV, UKCA
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 55.2dB(A)
Static Pressure: 0.740 in H2O (184.3 Pa)
Power (Watts): 9.1 W
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PMD1208PMB1-A.(2).F.GN Sunon Fans
Description: DC FAN, Features: Speed Sensor (Tach), Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 5700 RPM, Air Flow: 84.0 CFM (2.35m³/min), Width: 38.00mm, Termination: 3 Wire Leads, Approval Agency: CCC, CE, cURus, TUV, UKCA, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 55.2dB(A), Static Pressure: 0.740 in H2O (184.3 Pa), Power (Watts): 9.1 W.