Produkte > SUNON FANS > PMD1208PMB2-A(2).GN
PMD1208PMB2-A(2).GN
PMD1208PMB2-A(2).GN Sunon Fans
(D08021250G-04)-0.pdf
Hersteller: Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 80X38MM 12VDC WIRE
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 4900 RPM
Air Flow: 74.5 CFM (2.09m³/min)
Width: 38.00mm
Weight: 0.386 lb (175.09 g)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 51.6dB(A)
Static Pressure: 0.570 in H2O (142.0 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 6.4 W
auf Bestellung 121 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PMD1208PMB2-A(2).GN Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 80X38MM 12VDC WIRE, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 4900 RPM, Air Flow: 74.5 CFM (2.09m³/min), Width: 38.00mm, Weight: 0.386 lb (175.09 g), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 51.6dB(A), Static Pressure: 0.570 in H2O (142.0 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 6.4 W.