Produkte > SUNON FANS > PMD1208PMB3-A.(2).GN
PMD1208PMB3-A.(2).GN Sunon Fans
(D08021280G-01)-0.pdf
Hersteller: Sunon Fans
Description: Thermal Products
Packaging: Bulk
Features: Auto Restart
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 4200 RPM
Air Flow: 59.5 CFM (1.67m³/min)
Width: 38.00mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 47.3dB(A)
Static Pressure: 0.430 in H2O (107.0 Pa)
Power (Watts): 4.4 W
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PMD1208PMB3-A.(2).GN Sunon Fans
Description: Thermal Products, Packaging: Bulk, Features: Auto Restart, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 4200 RPM, Air Flow: 59.5 CFM (1.67m³/min), Width: 38.00mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 47.3dB(A), Static Pressure: 0.430 in H2O (107.0 Pa), Power (Watts): 4.4 W.
Weitere Produktangebote PMD1208PMB3-A.(2).GN
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PMD1208PMB3-A.(2).GN PMD1208PMB3-A.(2).GN Hersteller : Sunon PMD1208PMB3_A2.GND08021280G_010.pdf DC Fans Axial Fan, 80x80x38mm, 12VDC, 59.5CFM, 0.43"H2O, Ball, Wire, Auto Restart