Produkte > SUNON FANS > PMD1208PMB4-A.(2).GN
PMD1208PMB4-A.(2).GN Sunon Fans
Hersteller: Sunon Fans
Description: Thermal Products
Packaging: Bulk
Features: Auto Restart
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 3400 RPM
Air Flow: 49.3 CFM (1.38m³/min)
Width: 38.00mm
Termination: 2 Wire Leads
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 42.2dB(A)
Static Pressure: 0.300 in H2O (74.7 Pa)
Power (Watts): 2.8 W
Produktbewertung abgeben
Technische Details PMD1208PMB4-A.(2).GN Sunon Fans
Description: Thermal Products, Packaging: Bulk, Features: Auto Restart, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 3400 RPM, Air Flow: 49.3 CFM (1.38m³/min), Width: 38.00mm, Termination: 2 Wire Leads, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 42.2dB(A), Static Pressure: 0.300 in H2O (74.7 Pa), Power (Watts): 2.8 W.
Weitere Produktangebote PMD1208PMB4-A.(2).GN
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PMD1208PMB4-A.(2).GN PMD1208PMB4-A.(2).GN Hersteller : Sunon PMD1208PMB4_A2.GND08021310G_000.pdf DC Fans DC Axial Fan, 80x80x38mm, 12VDC, Ball Bearing, Lead Wires, Auto Restart