Produkte > SUNON FANS > PMD1209PMB1-A (2) F
PMD1209PMB1-A (2) F Sunon Fans
Hersteller: Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 92X38MM 12VDC WIRE
Features: Speed Sensor (Tach)
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 92mm L x 92mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 4900 RPM
Air Flow: 120.2 CFM (3.37m³/min)
Width: 38.00mm
Weight: 0.419 lb (190.06 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 3 Wire Leads
Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 57.6dB(A)
Static Pressure: 0.710 in H2O (176.9 Pa)
Part Status: Obsolete
Power (Watts): 12.5 W
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PMD1209PMB1-A (2) F Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 92X38MM 12VDC WIRE, Features: Speed Sensor (Tach), Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 92mm L x 92mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 4900 RPM, Air Flow: 120.2 CFM (3.37m³/min), Width: 38.00mm, Weight: 0.419 lb (190.06 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 3 Wire Leads, Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 57.6dB(A), Static Pressure: 0.710 in H2O (176.9 Pa), Part Status: Obsolete, Power (Watts): 12.5 W.